Olej na kartonu, 19x30 cm. Signováno vlevo dole Cína Jelínek. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis.
Nejdelší strana: 39 cm
o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč