František  Cína - Jelínek - Jaro v kopcích

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole F. Cína - Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

59806. Jaro v kopcích
Dražba ukončena:26.05.2021 20:18:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč