František  Cína - Jelínek - Autoportrét

Olej na plátně, 77x54 cm. Signováno vpravo nahoře F. C. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

87607. Autoportrét
Dražba ukončena:14.12.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč