Franta Malý - Plachetnice v zátoce

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Franta Malý. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

109037. Plachetnice v zátoce
Dražba ukončena:14.01.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč