Francie 19. století - Tkaná tapiserie

Rozměry: 135cm x 225cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 19. století
101453. Tkaná tapiserie
Dražba ukončena:27.09.2023 22:35:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč