F.J. Dyck - Pravdivý výjev z doby renesanční

Olej na plátně, 63x95 cm. Signováno vpravo dole F.J. Dyck. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 108 cm

94615. Pravdivý výjev z doby renesanční
Dražba ukončena:31.05.2023 20:51:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč