F.H. Brühne

301092. Muž s fajfkou

popis: Olej na kartonu, 32x26 cm. Signováno vlevo dole F.H. Brühne. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 29.09.2019 20:18:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 28.09.2019 12:35:16 766