F. Nonfried - Hra v kostky

Olej na plátně, 90x66 cm. Signováno vpravo dole Nonfried. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

77969. Hra v kostky
Dražba ukončena:15.05.2022 20:22:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč