F. Krebs, J. Trojan, K. Pokorný a Schreiberová - Konvolut 4 kreseb

Různé kresebné techniky, od 39x30 cm do 17x13 cm. Všechny signovány. 3x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

F. Krebs, J. Trojan, K. Pokorný a Schreiberová
61460. Konvolut 4 kreseb
Dražba ukončena:15.07.2021 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.07.2021 19:38:45 8923