F. Fiala - Nízký horizont

Olej na sololitu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole F. Fiala. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

120785. Nízký horizont
Dražba ukončena:28.07.2024 21:41:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč