F. Doubek - Světice

Olej na kartonu, 64x47 cm. Signováno vlevo dole F. Doubek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

106879. Světice
Dražba ukončena:10.12.2023 22:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč