F. Doubek - Mladý Kristus v Orientu

Olej na plátně, 65x41 cm. Signováno vlevo dole F. Doubek. Nerámováno.

106637. Mladý Kristus v Orientu
Dražba ukončena:10.12.2023 20:35:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč