F. Celý

23110. Žena

popis: Keramika, výška 16 cm. Signováno dole Celý F.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:56:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.10.2018 21:51:56 3270
500 Kč 17.10.2018 19:28:38 2846