Kombinované techniky, 43x58 cm a 32x92 cm, oba signovány F. Solan, rámovány, zaskleny.
1911 - 1984, Sobotka
Student architektury na st. vyšší průmyslové v Bratislavě. Poté se učil na malířské škole L´. Majerského. Učil se i soukromě. Vytvořil propagační pohlednice Českého Ráje.
Pozn.: Rámy poškozeny.