Keramika, 1 talíř s modrým měditiskem kolem roku 1870, druhý talíř kolem roku 1920 s mosaznou montáží v podobě košíčku. Třetí talíř kolem roku 1850. Vše značeno. Průměry talířů 23 cm, 22 cm, 23 cm.
Pozn.: Poškozeno.