Evropa, před rokem 1890 - Zdobený revolver Lefaucheux

Nejdelší strana: 15 cm

Kov. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa, před rokem 1890
124417. Zdobený revolver Lefaucheux
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč