Evropa, před rokem 1890 - Zdobený revolver Lefaucheux

Nejdelší strana: 15 cm

Kov. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa, před rokem 1890
124417. Zdobený revolver Lefaucheux
Dražba ukončena:06.10.2024 20:24:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč