Evropa počátek 20. století - Reliéf císařů Františka Josefa I. a Viléma II.

Kombinovaná technika, 88x65 cm, Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

Evropa počátek 20. století
123975. Reliéf císařů Františka Josefa I. a Viléma II.
Dražba ukončena:15.09.2024 20:30:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč