Evropa, počátek 20. století - Dáma v negližé

Alabastr, výška 50 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa, počátek 20. století
82254. Dáma v negližé
Dražba ukončena:07.08.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč