Evropa konec 18. stol. - Skříňový zámek

Železo, výška 21 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa konec 18. stol.
95789. Skříňový zámek
Dražba ukončena:28.05.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč