Evropa 20. století - Tanečník

Pokovená hmota, výška 34 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
49780. Tanečník
Dražba ukončena:07.10.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (21.09.2020 15:19:16) 2346