Evropa 2. pol. 19. stol. - Válka s Orientem 1877

Nejdelší strana: 60 cm

Litografie, 36x43 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Setkání velkoknížete Nikolaje s osmanským důstojníkem po bitvě u Plevna. Rám i papír mírně poškozeny.

Evropa 2. pol. 19. stol.
89280. Válka s Orientem 1877
Dražba ukončena:29.01.2023 21:02:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč