Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole Mansfeldová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1950 - 2016
Narodila se v Praze. Studovala AVU v Praze u prof. Fišárka. Je považována za nejvýraznější představitelku české variace konktrétního umění a svým způsobem i pop artu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.