Eterna - Cestovní budík

Rozměr ve složeném stavu: 11x10 cm. Značeno Eterna. Původní kožené pouzdro. V chodu, bez záruky přesnosti.

Pozn.: Mírně poškozeno, číselník poškozen.

Eterna
78197. Cestovní budík
Dražba ukončena:15.06.2022 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč