Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole E. Müller. Rámováno.
o autorovi: 1893-1978
Narodil se v Liberci. Studoval AVU ve Vídni u prof. Ticheho a Bachera. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, figurálním kompozicím i náboženským tématům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.