Neznámý autor - Erotické snění

Koláž, 38x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Neznámý autor
96091. Erotické snění
Dražba ukončena:04.06.2023 21:16:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč
Chcete prodat podobný obraz?