Ernst Scholz - Vysoké Tatry

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo nahoře Ernst Scholz 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1904 – 1987
Německý malíř a grafik.

Ernst Scholz
76397. Vysoké Tatry
Dražba ukončena:24.04.2022 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč