Emil Spáčil - Párové portréty - Muž v klobouku

Olejomalby na plátně, 28x22 cm. Signovány E. Spáčil. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - ?

122433. Párové portréty - Muž v klobouku
Dražba ukončena:01.09.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.09.2024 16:55:27 11023