Emil Spáčil - Myslivec

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x30 cm. Signováno vpravo nahoře E. Spáčil. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - ?

64725. Myslivec
Dražba ukončena:29.08.2021 21:31:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.08.2021 21:26:55 4414
500 Kč 18.08.2021 12:56:18 1600