Emil Kotrba - Bujní hřebci

Nejdelší strana: 78 cm

Litografie 5/36, 52x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Kotrba 1965. Rám, pasparta,sklo.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Akademický malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937. Jeho oblíbeným motivem byli koně. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

116374. Bujní hřebci
Dražba ukončena:26.05.2024 20:18:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč