Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno vlevo dole Famíra 42. Rámováno.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1900-1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč