Emanuel Famíra - U vrat

Olej na plátně fixováno na sololitu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Famíra. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

20168. U vrat
Dražba ukončena:30.05.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč