Emanuel Famíra - Před deštěm

Olej na plátně, 45x80 cm. Signováno vpravo dole Famíra 42. Rámováno.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

62117. Před deštěm
Dražba ukončena:25.07.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč