Olej na kartonu, 24x49 cm, nesignováno, rám, zaskleno.
1900, Hlinsko - 1970, Praha
Neškolený malíř, který se hlásil k proletářskému umění. Po válce se zabýval politickou tématikou a malbou průmyslových krajin. Jako sochař vytvořil několik portrétů politiků. Vystavoval zejména v Praze.
Pozn.: Nabízeno v aukci Dorothea Praha 9.3. 2013. V minulosti zmenšený formát.