Eduard Stavinoha

304445. Ratibořice - Viktorčin splav

popis: Akvarel, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Stavinoha 44. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vzadu autoský štítek

o autorovi: 1903-1973.
Narodil se ve Vídni. Studoval v Paříži na Ecole nationale supérieure des beaux-arts u Františka Kupky a poté na pražské AVU u prof. Nowaka. Byl zakládajícím členem spolku Devětsil. Ve své tvorbě se zabýval krajinomalbou, figurální a později i revoluční tematikou.

dražba ukončena: 14.04.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.04.2020 20:57:40 2559