Eduard Stavinoha - Pole u stavení

Kvaš, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Ed. S. 55. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1973.
Narodil se ve Vídni. Studoval v Paříži na Ecole nationale supérieure des beaux-arts u Františka Kupky a poté na pražské AVU u prof. Nowaka. Byl zakládajícím členem spolku Devětsil. Ve své tvorbě se zabýval krajinomalbou, figurální a později i revoluční tematikou.

22862. Pole u stavení
Dražba ukončena:27.09.2018 22:47:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (16.08.2018 23:52:39) 1345
600 Kč 15.08.2018 14:01:21 831