Eberhard Eggers - Soubor 2 grafických listů: Hraní s kočkou

Kolorované suché jehly, 16x20 cm. Signovány vpravo dole Eggers. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Eberhard Eggers
21993. Soubor 2 grafických listů: Hraní s kočkou
Dražba ukončena:20.09.2018 18:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 9:21:59 4285