Duncan Mackellar - Čaj o páté

Akvarel, 45x59 cm. Signováno vpravo dole Dun Mackellar. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1849 – 1908
Skotský malíř.

86258. Čaj o páté
Dražba ukončena:30.11.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč