Drahovzal - Párové obrazy-Zima

2x olej na plátně, 2x 26x32 cm. Oba signovány Drahovzal. Oba rám,sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Drahovzal
303496. Párové obrazy-Zima
Dražba ukončena:05.02.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 01.02.2020 21:38:02 6634