Kombinovaná technika, 28x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1954
Grafička. Studovala na UMPRUM v Brně. Maluje zátiší a krajiny s uplatněním abstraktního motivu.