Neznámý autor - Dívka v zeleném

Olej na plátně, 35x28 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

Neznámý autor
92745. Dívka v zeleném
Dražba ukončena:02.04.2023 20:14:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč
Chcete prodat podobný obraz?