Litografie 218/595. 41x57 cm. Signováno v tisku dole uprostřed tužkou David B. Williams. Rám, pasparta, plexisklo.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1947 – 2009 Kanadský domorodý umělec z kmene Odžibvejů.