Dagmar Sochorová - Konvolut 2 Art protis

Art protis, oba 91x91 cm. Nesignovány.

Pozn.: Vzadu štítky. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1950
Textilní výtvarnice. Studovala na Střední průmyslové škole textilní v Brně. Věnuje se tapiseriím a art protisu. Zaměřila se i na design tkanin a výzkumnou práci v oboru textil. Od r. 1978 pracovala na UJEP v Brně.

96186. Konvolut 2 Art protis
Dražba ukončena:04.06.2023 21:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč