Art protis, oba 91x91 cm. Nesignovány.
Pozn.: Vzadu štítky. Mírně poškozeno.
o autorovi: 1950
Textilní výtvarnice. Studovala na Střední průmyslové škole textilní v Brně. Věnuje se tapiseriím a art protisu. Zaměřila se i na design tkanin a výzkumnou práci v oboru textil. Od r. 1978 pracovala na UJEP v Brně.