Cyril Chramosta - Zlatá stezka

Olej na sololitu, 35x75 cm. Signováno vpravo dole Chramosta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

86899. Zlatá stezka
Dražba ukončena:27.11.2022 20:08:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč