Cyril Chramosta

69786. Ženy na poli

popis: Olej na kartonu, 31x62 cm. Signováno vpravo dole Chramosta. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč