Cyril Chramosta - Zátiší s bavlníkem

Detail položky

Detail položky

Tempera na kartonu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Chramosta 47. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 58 cm

 

o autorovi: 1908 - 1990

Malíř, grafik. Studoval Státní průmyslovou školu stavební v Praze (K. Honzík) a UMPRUM v Praze. Dále studoval soukromě u O. Blažíčka. Věnoval se krajinářství, používal grafiku, oleje, pastely, kresby, monotypy. Maloval fresky, kreslil pro časopisy. Jmenován národním umělcem v roce 1988. Jeho dílo je zastoupeno v GHMP, Alšově galerii a v dalších galeriích a muzeích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

vydraženo
120347. Zátiší s bavlníkem
Dražba ukončena:21.07.2024 20:22:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 600 Kč limit (21.07.2024 20:19:19) 643
2 500 Kč 21.07.2024 20:19:20 15786
2 400 Kč limit (21.07.2024 20:16:29) 643
2 300 Kč 21.07.2024 20:16:30 15786
2 200 Kč limit (21.07.2024 20:15:48) 643
2 100 Kč 21.07.2024 20:14:20 15786
2 000 Kč limit (21.07.2024 20:13:00) 643
1 900 Kč limit (21.07.2024 20:12:59) 15786
1 700 Kč limit (21.07.2024 20:12:46) 643
1 600 Kč limit (21.07.2024 20:12:45) 15786
1 400 Kč limit (21.07.2024 20:11:38) 643
1 300 Kč 21.07.2024 9:39:57 15031
1 200 Kč limit (21.07.2024 9:39:52) 15786
1 200 Kč 21.07.2024 9:39:53 15031
1 100 Kč limit (19.07.2024 7:02:18) 15786
1 000 Kč limit (19.07.2024 7:02:11) 9071
900 Kč limit (19.07.2024 7:02:10) 15786
700 Kč limit (17.07.2024 11:27:18) 9071
600 Kč 14.07.2024 12:04:23 15031
500 Kč 12.07.2024 12:29:01 14507