Cyril Chramosta

303188. Soubor dvou prací: Zima v Praze a Na vsi

popis: Kolorované litografie, 22x14 cm, 15x25 cm. Signovány Cyril Chramosta. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908 - 1990
Narodil se v Husinci. Malovat se učil soukromě u malíře Oldřicha Blažíčka, profesora J. Nového a Josefa Vonáška. Tíhl za básnickým projevem svého rodového vztahu k jihočeské krajině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

dražba ukončena: 13.01.2020 20:05:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč