Cyril Chramosta - Soubor dvou prací: Zima v Praze a Na vsi

Kolorované litografie, 22x14 cm, 15x25 cm. Signovány Cyril Chramosta. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

303188. Soubor dvou prací: Zima v Praze a Na vsi
Dražba ukončena:13.01.2020 20:05:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč