Cyril Chramosta - Soubor 4 litografií

Rozměry od 22x23 do 21x50 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

40693. Soubor 4 litografií
Dražba ukončena:12.02.2020 23:15:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč