Cyril Chramosta - Soubor 3 prací: Rybář a 2x Na poli

Pastely, 27x37 cm. Signovány Chramosta. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny. Na papírech místy skvrnky.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

303068. Soubor 3 prací: Rybář a 2x Na poli
Dražba ukončena:05.01.2020 20:15:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč