Cyril Chramosta - Soubor 3 prací: Rybář a 2x Na poli

Pastely, 27x37 cm. Signovány Chramosta. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny. Na papírech místy skvrnky.

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

23943. Soubor 3 prací: Rybář a 2x Na poli
Dražba ukončena:01.11.2018 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč