Cyril Chramosta - Rybář za městem

Kombinovaná technika, 29x78 cm. Signováno vpravo dole Chramosta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1908 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč.

96886. Rybář za městem
Dražba ukončena:11.06.2023 20:52:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč